شرکت آوا الکتریک گلدشت

 

ما فعالیت خود را در سال 1389 با تولید محدود لوازم الکترونیکِ مورد نیاز صنایع کشور آغاز نمودیم و این آغازی کوچک برای رسیدن به اهداف بزرگی بود که مدیران شرکت از ابتدا در نظر داشتند .

شرکت در ادامه ی فعالیت های خود از سال 1390 به شکل گسترده ایی به تولید لوازم الکترونیک خودرویی مانند امولاتورها و واحد کنترل الکترونیک خودرو  (ECU) پرداخت و تا به امروز توانسته است یکی از موفق ترین تولید کنندگان این صنعت در ایران باشد.

هم اکنون کلیه پرسنل و دست اندرکاران این شرکت در حال تلاش شبانه روزی برای تکمیل سبد محصولات شرکت در این زمینه میباشند.

مدیران شرکت از ابتدا تاکنون با تمرکز بر سه اصل
   • نوآوری
   • کیفیت
   • و رضایت مشتری

ساز و کارهای کنترل و تضمین کیفیت محصولات را در واحد تولید شرکت ایجاد نموده اند تا در پایان به تولید محصولی با کیفیت جهانی دست پیدا کرده و در نهایت، رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان را از محصولات شرکت کسب نمایند .

در این راستا، در واحد کنترل کیفیت شرکت آوا الکتریک تک تک محصولات تولید شده، توسط دقیق ترین دستگاه های تست و «شبیه سازهای حالت واقعی» تست شده و تنها در صورت اطمینان کامل از کیفیت محصول تولید شده، هر یک از محصولات مجوز ورود به قسمت بسته بندی و ارسال برای مشتریان را پیدا می کنند. این در حالی است که کلیه محصولات شرکت داری ضمانت بی قید و شرط تعویض بوده و واحدهای فنی مهندسی و خدمات پس از فروش شرکت نیز همواره خود را آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مصرف کنندگان می دانند، چرا که بی تردید پشتوانه و سرمایه واقعی هر محصول یا سازمانی رضایت و تایید مشتریان آن سازمان است .

تیم ما